گروه صنعتی حدید سازه :

با هدف قطع وابستگی کشور در زمینه ساخت و تولید دستگاه های گاز رسانی از ابتدای سال ۱۳۶۵ فعالیت خود را با یکی از شرکت های وابسته به گروه آغاز و پا به عرصه صنعت ایران گذارد.

این گروه با در اختیار داشتن ۶۰۰۰۰ متر مربع عرصه ۱۵۰۰۰ متر مربع فضای مسقف در قالب ساختمان های تولید، قالبسازی ، مونتاژ ، تحقیقات و مهندسی ، تضمین کیفیت ، کنترل کیفیت ، اداری مالی ، بازرگانی وشعب سرپرستی و نیز ایجاد اشتغال برای بیش از یک هزار نفر به طور مستقیم و ده هزار نفر به طور غیر مستقیم ، توان آن را دارد تا در کنار دیگر صنایع کشور در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارد.

شرکت حدید سازه پیشرو یکی از بزرگترین تولید کنندگان کنتور و رگولاتور گاز خانگی و صنعتی کشور به شمار می رود که با هدف متمرکز نمودن فعالیت های گروه صنعتی حدید سازه در سال ۱۳۷۹ تاسیس گردید. این شرکت با تخقیقات بی وقفه در ارائه راه حل های مبتکرانه ، همواره در جهت رضایت مشتریان خویش گام برداشته و در تحقق آرزوی آنها سهیم بوده است و در حال حاضر توانسته است خویش را در زمینه تحقیق و توسعه در جهت ارائه راه کارهای علمی و مهندسی جهت تولیدات مختلف به ثبت برساند.

کلیه حقوق این وب سایت نزدشرکت حدید سازه پیشرو محفوظ می باشد و کپی برداری پیگرد قانونی دارد.